З 1 по 30 вересня 2023 р. в Україні традиційно проходитиме місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі», а з 13 по 19 листопада 2023 р. в Україні заплановано проведення ІІ етапу національного Тижня безпеки дорожнього руху.

У рамках ініціатив, покликаних популяризувати дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах серед молоді, у травні 2023 року в Україні стартував вже VI Всеукраїнський конкурс фото- та відеоробіт в рамках проєкту «Безпечна країна», організаторами якого є МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» спільно з Міністерство освіти і науки України, а також навчання для педагогічних працівників з питань надання домедичної допомоги та безпечного поводження на дорозі.

У цьому році на конкурс організаторами винесено такі теми:

  • Молодь за безпеку дорожнього руху – безпечна поведінка пішоходів та інших учасників дорожнього руху під час використання персонального вело – електротранспорту; правила поведінки та безбар’єрність у громадському транспорті;
  • Безпека життєдіяльності: знаємо та діємо – практичні навички поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів, надання домедичної допомоги потерпілим;
  • Моя безпечна країна: майбутнє – вільна інтерпретація власного бачення безпеки своєї країни та її майбутнього.

Прийом робіт триватиме до 13 жовтня 2023 року. З вимогами та Положенням Конкурсу можна ознайомити на сайті Фонду https://dopomogadtp.com/ (Конкурс). Додаткова інформація за тел.: 068-466-43- 82, 067-98-432-91.

Зважаючи на вищевикладене, просимо проінформувати керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти та педагогічних працівників про проведення конкурсу і можливість учнів долучитися до нього.