Жоден вогонь не горів так гаряче, як пламеніли серця учнів «Джерела» під час декламування віршів знаменитих майстрів поетичного слова з нагоди Міжнародного дня поезії.

Саме  цій події був присвячений бінарний урок з теми «Життєвий та творчий шлях Ліни Костенко», який яскраво презентували  у форматі літературно-географічної кав’ярні  вчителі української літератури та географії  Шокарєва О.Є. і Жовтяк Г.К. Урок продемонстрував багатогранність методів і прийомів навчання: асоціативний підхід – використання асоціативного мислення для повторення знань з біографії поетеси; ігровий підхід – застосування ігрових методів при інсценізації вірша «Доля» та виконання жестовою мовою пісні «Колискова»; ілюстративний підхід – використання малюнку-картини та географічної карти для рефлексії навчального матеріалу; діалоговий підхід – спілкування вчителя з учнями, що допомагало збагаченню словникового запасу та розвитку мовленнєвих навичок учнів із порушеннями слуху. Найяскравішим етапом інноваційного уроку стало відеозвернення до Ліни Костенко, в якому  учні  продемонстрували свої уподобання до поезії  Великої Ліни.

Подорож шляхами віршованих творів Поетеси від Бога –  Ліни Костенко – була вражаючою і неповторною, як саме життя, а учасники цікавого дійства прагнули стати носіями Пізнання, Світла, Любові, Свободи. Слова віршів виблискували кришталево-чистими краплями народної мудрості.

День поезії сприяв  консолідації педагогів  та школярів щодо  підвищення власного духовного потенціалу, популяризації українського поетичного слова, а головне  – створенню мотиваційного підґрунття до вивчення, осмислення віршованих творів через процес актуалізації поетичних знань та життєвого досвіду кожного здобувача освіти «Джерела».

изображение_viber_2021-02-24_19-04-15фото 6Головнаизображение_viber_2021-02-24_19-03-55