Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет — це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, спілкуються, вибудовують відносини та відчувають себе частиною спільноти. Проте саме Інтернет все частіше стає джерелом сучасної небезпеки для дітей, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров’я та майбутнього. Саме тому гостро постає питання безпечного користування мережею підростаючим поколінням. Починаючи з 2015 року, понад 140 країн щорічно відзначають День безпечного Інтернету.

День безпечного Інтернету (SID) організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю.

Тож 5 лютого 2019 року, в рамках Всеукраїнської програми «Разом для найкращого Інтернету», вчителями  інформатики Сурган  Веронікою Сергіївною та Ушатим Володимиром Миколайовичем було проведено низку заходів: «Безпечний Інтернет та соціальні мережі» для учнів 7-х класів,  «Інтимне селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» для учнів 8-10 класів. Також приєдналися до перегляду онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти академій Cisco України на тему «Кібер-атаки та інтернет-шахрайство. Соціальна інженерія: як хакери використовують вразливості людей».

Сьогодні ми не можемо  сховати дітей під ковпаком та ізолювати від шкідливої інформації. Однак ми маємо говорити із ними, розповідати про складні теми та вчити себе захищати.

DSC_0148DSC_1004Print1234DSC_0044DSC_0084DSC_0098DSC_0123DSC_0139DSC_0145