На виконання рекомендацій МОН України, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо сприяння розвитку скаутського руху в закладах загальної середньої освіти Запорізький Січовий колегіум на початку 2018 року долучився до Всеукраїнської програми МОН і НОСУ «Більше скаутингу дітям України».

У рамках її реалізації шестеро колегіантів старшої школи брали участь у польовому лідерському практикумі «Байда-2018», який проводився на о. Байда у  період з 29 вересня по 06 жовтня 2018 року з ініціативи Запорізького скаутського клубу «Хортичий острів» в рамках соціального проекту «Ми – це місто».

Близько 100 учасників з різних куточків України та Республіки Білорусь протягом семи днів набували навичок формування лідерських якостей, беручи участь у практикумах з надання медичної допомоги, виживання в польових умовах, верхової їзди, стрільби, альпінізму, орієнтування на місцевості, водної підготовки, у тренінгах, спрямованих на вміння будувати стосунки і діяти в команді. Свої знання та навички учасники програми мали можливість продемонструвати у шестигодинному квесті «Екстремальна Хортиця».

Ось що про свої здобутки у практикумі говорять учасники-колегіанти.

На думку Данила Кікотя (10-Б), це передусім «набуття досвіду перебування в середовищі, де представлена молодь різного віку: учні, студенти, робітнича молодь. Це нові відчуття краси і неповторності Запорізького краю, острова Хортиці».

 Логвіненко Арсеній (10-А): «Це можливість для мене, новачка-колегіанта, швидше адаптуватися в новому колективі».

Козакова Анастасія та Козакова Маргарита (11-Б): «Практикум – це нові друзі, однодумці, нові можливості, бачення найближчих перспектив для нас випускників».

Здоровець Тетяна (10-В): «Для мене це усвідомлення необхідності більшої відповідальності за своє життя і життя людей, які тебе оточують, особливо в умовах надзвичайних ситуацій».

новый коллаж виживанняновый коллаж лошадіновый коллаж стрільбановый коллаж1новый коллаж2новый коллаж3новый коллаж байдарка