У рамках проєкту «Інтернаціоналізація професійного навчання» Goethe-Institut в Україні пропонує підтримати заклади професійної (професійно-технічної) освіти додатковими курсами німецької мови. Викладачі німецької мови та учні ЗП(ПТ)О зможуть отримати безкоштовний доступ до користування онлайн підручниками німецької мови «Menschen» рівня А1 та А2 відповідно до Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти. Буде запропонована програма з підвищення кваліфікації тривалістю 30 навчальних годин. Програма складатиметься з трьох модулів: тренінг до підручника, тренінг з мотивування підлітків на уроках та семінар з цифрових інструментів викладання німецької мови. Викладачі зможуть також отримати методичні та навчальні матеріали.

Кінцевою метою проєкту «Інтернаціоналізація професійного навчання» є запуск додаткових курсів німецької мови для мотивованих учнів ЗП(ПТ)О.

Просимо для подачі заявки на участь у програмі подати до 31.05.2022 заповнити форму за посиланням: https://cutt.ly/1HXz5ei.  У разі виникнення питання, будь ласка, звертайтесь до представника Goethe-Institut в Україні Андрія Вашеки (andrii.vasheka@goethe.de).