Сьогодні,  коли Україна ціною життя тисяч солдат, добровольців, волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність – головним завданням є формування  в учнівської молоді  почуття  гордості за Батьківщину.   Патріотизм, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї країни. Хтось оберігає природу, саджає дерева, хтось займається волонтерством , хтось вивчає історію свого міста та родини, традиції, вивчає нові технології та отримує знання, навички, професію, яка принесе користь людям.

27 листопада, у Запорізькому Січовому колегіумі в рамках  проєкту Запорізької обласної  бібліотеки для юнацтва «Мобільна школа молодого патріота «Я так думаю», який  став одним з переможців конкурсу соціальних проєктів «Ми – це місто»,  проходила зустріч із Запорізькими берегинями, справжніми козачками   Оленою Шевчук, Ксенією Мороз, Анітою Савельєвою, Іриною Соболєвою.

Гості  ділилися своїми знаннями і вмінням з учнями колегіуму, а діти  не просто слухали наших берегинь, а і дуже влучно ставили питання.   Прозвучали цікаві розповіді і про вишивку, і про власні  рушники, і про чудових козачок, про те як в усі часи в Україні поважали жінок, про те як сьогодні сучасні українки допомогають нашим воїнам на фронті. А у фіналі зустрічі,   Аніта Савельева, продемонструвавши свою  майстерність  у мистецтві фланкіровки, викликала шквал емоцій у хлопців і дівчат.

Дякуємо нашим шановним гостям за ті зусилля, якими  вони намагаються  зробити нашу країну кращою, за їх любов до України і  прагнення , щоб ця любов і повага до нашої історії передалася до наших дітей.

изображение_viber_2019-11-27_14-13-07edea082f-7699-4a2d-af54-48e683884376изображение_viber_2019-11-27_14-12-54