З 22 по 26 лютого 2021 року в КЗ «ЗОЦНТТУМ «Грані» ЗОР з метою розвитку педагогічної та професійної майстерності педагогічних працівників,  створення мотивації і умов для професійного вдосконалення, активізації творчого потенціалу, модернізації науково-методичного супроводу безперервного, цілеспрямованого професійного зростання керівників гуртків, надання інформаційно-методичної і практичної допомоги педагогам та відповідно до плану роботи закладу на 2021 рік дуже плідно пройшов «Методичний тиждень».

Тиждень розпочався з засідання атестаційної комісії, на якому 16 педагогів закладу, що атестуються у цьому навчальному році, представили цікаві та змістовні творчі звіти. Згідно з планом проведення тижня відбулася панорама відкритих занять педагогів Центру «Грані», під час якої керівники гуртків обмінялися досвідом та отримали методичну допомогу.

Активно педагоги закладу працювали під час тренінгу 23 лютого за темою: «Творчість як умова збереження психічного здоров’я», який підготувала та провела Бабакова О.В., керівник гуртка «Виготовлення сувенірів». Педагогічний практикум за темою: «Тайм-менеджмент і життєвий успіх», що відбувся 26 лютого, підготувала та провела Комиса І.В., методист методичного відділу. Під час заходу присутні ознайомилися з основними поняттями та принципами управління своїм часом, отримали рекомендації щодо ефективного використання часового ресурсу. Під час практичної частини педагоги стали учасниками експрес-тестування, ділової гри, прокачали основні навички тайм-менеджмента.

Дуже цікаво та динамічно 24 лютого в рамках проведення «Методичного тижня» відбувся обласний семінар-практикум з науково-технічного напряму за темою «Якість позашкільної освіти – основа її конкурентоспроможності в умовах децентралізації». Захід проведено у форматі «online» на платформі додатку Google Meet. У семінарі взяли участь біля 80-ти педагогів: директори, їх заступники, методисти, завідувачі відділів, керівники гуртків, які представляли заклади позашкільної освіти м. Запоріжжя та Запорізької області.

На засіданні методичної ради закладу, яке відбулося 25 лютого, було проаналізовано стан роботи з координації діяльності закладів позашкільної освіти районів і міст Запорізької області, надано рекомендації щодо впровадження інформаційно-комунікативних технологій у закладі.

Під час проведення тижня з 22 по 26 лютого на сайті Центру «Грані» працювала online-виставка методичних матеріалів, підготовлених педагогами закладу за минулий рік «Методичний Вернісаж», складена з методичних матеріалів з досвіду роботи педагогів закладу, а саме: рекомендації, розробки занять, виховних заходів, методичні розробки, доповіді, реферати, інформаційні Збірники «Грані науково-технічної творчості Запорізької області», творчі звіти, матеріали тренінгів та майстер-класів, презентації тощо.

«Методичний тиждень», проведений у Центрі «Грані» в 2021 році пройшов продуктивно, з використанням інноваційних технологій. З огляду на епідемічну ситуацію більшість заходів в рамках тижня було проведено у дистанційному форматі.