2 березня 2018 року в комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради учні 8-их класів стали учасниками цікавого інтерактивного профілактичного заняття з питань збереження репродуктивного здоров’я, профілактики ВІЛ/СНІДу та ІПСШ – відправились «Маршрутом безпеки».

Захід проводили лікар-педіатр Кумар Оксана Русланівна, практичний психолог Пугач Лілія Василівна, соціальний педагог Моргун Анастасія Григорівна та вчитель біології Андрушко Ася Леонідівна у рамках роботи ліцею над проектом «Консультування з ВІЛ/СНІД та підтримка інституцій».

Для учнів 8-А та 8-Б класів  було проведено інформативний лекторій щодо загальних питань, які стосуються захворювання на ВІЛ. Після знайомства з теоретичною інформацією підлітки об’єдналися у команди та працювали з матеріалом, націленим на опанування навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки.

Тренери-фасилітатори допомагали дітям проходити станції, метою яких було навчити, як можна уникнути інфікування ВІЛ та допомогти зрозуміти те, що кожна людина сама несе відповідальність за своє здоров’я і безпеку.

Захід закінчився переглядом відеороликів, які допомогли восьмикласникам закріпити матеріал і зробити висновки щодо важливості прийняття виважених рішень та свідомого ставлення до свого життя і здоров’я.

IMG_0101IMG_0102IMG_0103IMG_0104IMG_0105IMG_0106IMG_0107IMG_0108IMG_0109