Комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради, з метою популяризації образотворчого мистецтва, формування естетичного смаку та високої духовної культури, розуміння прекрасного в навколишньому середовищі, реалізації творчих здібностей і талантів та з нагоди святкування Дня Святого Миколая, Нового року і Різдва Христова протягом листопада – січня 2020-2021 навчального року було проведено обласний конкурс дитячого малюнка «Казкова феєрія» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

У Конкурсі брали участь учні закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, вихованці закладів освіти обласного підпорядкування віком від 06 до 21 років. На розгляд журі було представлено понад 1100 авторських робіт з образотворчого мистецтва.

Журі відзначило позитивні тенденції відродження кращих традицій та національної культури в Україні засобами образотворчого мистецтва; оцінило відповідність робіт цілям і завданням конкурсу, оригінальність ідеї та ступінь емоційного впливу, композиційну досконалість, художній рівень та індивідуальність виконання.

Високою майстерністю та творчою індивідуальністю вразили авторські та колективні роботи, виконані у різноманітних техніках: кольорові олівці, графіка, гуаш тощо.

За результатами оцінювання конкурсних номерів, переможців було нагороджено Дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Бажаємо творчого натхнення та багато нових перемог!

Слайд10Слайд1Слайд2Слайд3Слайд4Слайд5Слайд6Слайд7Слайд8Слайд9