Кохлеарна імплантація на даний час вже не є новим методом у протезуванні дітей, які втратили слух. Але користування КІ (кохлеарним імплантом) є питанням відкритим як для багатьох спеціалістів так і для батьків.

Вже не вперше спеціалісти Київського Центру слухової реабілітації «Аврора» приїжджають із дружнім візитом до школи-інтернату Джерело». Керівники та ведучі фахівці Центру – Конюшняк Володимир та Богданович Тетяна провели майстер-класи для сурдопедагогів-дефектологів школи-інтернату та дитячого садка «Джерела».

Знання є важливими. Це розуміє кожен. А практичне застосування знаннь є першочерговим у використанні таких методів слухового протезування як КІ та СА (слухові апарати).

Володимир Конюшняк розкрив тему користування видами КІ. А також ознайомив з різноманіттям сучасні КІ та СА, розповів про те, які з них простіші у обслуговуванні та мають покращені функції для людини з втратою слуху.

Корекційний педагог Тетяна Богданович розкрила питання слухової діагностики вчителем учня з КІ, методи перевірки слухового сприймання та його розвитку. Фахівці відповіли на всі важливі питання корекційних педагогів «Джерела».

Робота була плідною, практично значущою. Адміністрація КЗ «ЗСЗШІ «Джерело» ЗОР планує і в майбутньому фахові та дружні зустрічі із провідними спеціалістами у сфері корекційної роботи та формуванні сприятливого корекційно-реабілітаційного середовища.

Головна20181214_10281220181214_10463320181214_11280920181214_121056