З 8 до 17 червня 2021 року проходила V обласна літня школа Малої академії наук. Поглиблювали свої знання та розвивали здібності за хіміко-біологічним, фізико-математичним, історико-географічним та мовними напрямами науково-дослідницької діяльності 13 учнів Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Заняття проходили в форматі онлайн і офлайн. Інтерактивні лекції, практикуми, тренінги чергувалися з активним відпочинком, насиченою екскурсійною програмою, сприяли знайомству з новими друзями.

«У Літній школі МАН мені сподобалося. Було дуже цікаво й весело. Наші куратори організовували різні конкурси та дискотеки. Також ми їздили на цікаві екскурсії у біосферний заповідник «Асканія Нова», в парк Горького міста Мелітополя, відвідали Заповідник «Кам’яна могила», Мелітопольський краєзнавчий музей. Були також на зустрічі з мером міста Мелітополь. Під час навчання я познайомилася з іншими дітьми. Дуже рада, що стала учасницею цієї літньої школи», – про свої враження залюбки розказала Нерезова Вікторія.

Гурковій Маргариті також є чим поділитися: «Якщо  говорити саме про онлайн навчання літньої школи МАН, то, чесно кажучи, я в захваті. Педагоги  намагалися знайти підхід до кожного з нас і в них це вдалося. Окрім свого обраного напрямку, могли йти й на конференції інших напрямків (хіміко-біологічного, фізико-математичного, філологічного та ін.). Після закінчення онлайн навчання, відправилися у поїздку до Мелітополя, де побували на оглядовій лекції у музеї Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького та Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного. Дуже сподобалась організація роботи літньої школи, адже діти мали можливість не тільки навчатись, а й відпочивати, їздити на екскурсії. У нас було комфортне місце для проживання, трьохразове харчування, дискотеки. Отримала нові знання та враження».

Дякуємо Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та Запорізькому обласному центру туризму і краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді за організацію літньої школи МАН, за заохочення та залучення молоді до науково-дослідницької діяльності.

Особливі слова подяки висловлюємо Шелегеді Олені Романівні за якісний організаційно-методичний супровід проведення Літньої школи МАН-2021 в Запорізькій області.

2MyCollagesизображение_viber_2021-06-22_12-27-09изображение_viber_2021-06-22_12-27-09сизображение_viber_2021-06-22_12-27-11изображение_viber_2021-06-22_12-27-14ф