В Міжнародний день захисту дітей відзначили незламних педагогів – людей, які навіть в умовах війни залишаються поряд, всебічно підтримують, а також виховують малечу відповідальними та освіченими громадянами. Продовживши свою роботу на підконтрольних територіях, вчителі розвивають освітню систему, а результат їх наполегливої праці – гідне покоління українців.

Так, очільник ЗОВА Юрій Малашко відзначив професійну майстерність та творчість освітян Запорізької області, які стали лауреатами II Всеукраїнського етапу конкурсу “Учитель року – 2023”. Цього разу вітали одразу чотирьох педагогів:

I місце в номінації “Фізична культура” – Донченко Ілля Сергійович;

III місце в номінації “Захист України” – Ситник Олег Володимирович;

III місце в номінації “Основи здоров’я” – Філоненко Сергій Васильович;

VI місце серед кращих вчителів молодших класів – Черкасова Олена Миколаївна.

Учасники подякували всім, хто був дотичним до конкурсу, тим, хто організовував та супроводжував, зокрема членам журі та Департаменту освіти і науки ОДА.

  • Дякую за роботу, яку ви виконуєте на власному фронті. Найцінніше, що ми маємо – наші діти, тому праця вчителя надзвичайно важлива. Ваша перемога та успіхи – важливий здобуток для нашої області. Впевнений, що після перемоги у війні, вас очікують ще більші досягнення в професійній сфері, а обласна влада охоче підтримає в цьому, – зазначив очільник ОВА.

Також, Юрій Малашко звернув увагу на безпекове питання та умови, в яких можуть перебувати неповнолітні. Посадовець зазначив, що через збройну агресію рф проти України в Запорізькій області загинуло 23 дитини, тому спільним завданням влади, батьків та вчителів є створення безпечного простору для малечі.

picture (1)picture (2)picture (3)picture (4)picture (5)picture (6)picture