• Риженьких Микола Васильович

Місце роботи: Державний навчальний заклад “Запорізький професійний ліцей автотранспорту”
Посада: директор
Дата народження: 16.05.1957

Збереження висококваліфікованого педагогічного колективу з мотивацією на самовдосконалення та професійний розвиток. Ефективно організовується та проводиться профорієнтаційна робота. Щороку заклад освіти на 100% виконує регіональне замовлення на підготовку робітничих кадрів. До замовлення підготовки кваліфікованих робітників залучаються промислові підприємства міста та регіону. Оновлюється та вдосконалюється матеріально-технічна база навчального корпусу та навчально-виробничих майстерень.


  • Максимов Володимир Степанович

Місце роботи: комунальний заклад “Запорізька спеціальна загальноосвітня школа – інтернат № 1” Запорізької обласної ради
Посада: директор
Дата народження: 13.10.1965

Ефективна реалізація освітнього менеджменту.
Створення: умов для професійного розвитку педагогічного колективу, науково-педагогічної діяльності та обміну передовим досвідом; реалізація творчого потенціалу учнів з особливими освітніми потребами; плідна співпраця з громадськими організаціями; комфортного освітнього середовища для дітей з особливими освітніми потребами.
Формування потужного освітнього, навчально-методичного, ресурсного потенціалу закладу освіти.


  • Дука Світлана Віталіївна

Місце роботи: Комунальний заклад “Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою “Захисник” Запорізької обласної ради
Посада: заступник начальника ліцею з виховної роботи – начальник відділення виховної роботи
Дата народження: 10.09.1965

Її вихованці Валерій Чибінєєв, Микита Яровий (посмертно) та Вя’чеслав Радіонов (посмертно) є Героями України, десятки випускників ліцею нагородженні бойовими орденами, вихованці гуртків та секцій є переможцями конкурсів з художньої самодіяльності «Україна – це ми», історико – технічного моделювання, обласних та Всеукраїнських етапів змагань «Допризовник», «Патріот Вітчизни», Всеукраїнської спартакіади серед військових ліцеїв, чемпіонатів міста, області, України, Європи та світу з військово-прикладних видів спорту. Зробила значний внесок у розвиток національно-патріотичного виховання ліцеїстів.


  • Гутарук Наталія Володимирівна

Місце роботи: Комунальний заклад “Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Січовий колегіум” Запорізької обласної ради
Посада: вчитель англійської мови
Дата народження: 08.08.1982

Учні Наталії Володимирівни з 2010 року є призерами МАНу (обласний рівень – 14 чол (1-2 місця) та всеукраїнський рівень – 3 місце), призерами олімпіад (обласний рівень – 20 учнів).


  • Шляхова Вікторія Володимирівна

Місце роботи: Новоолександрівська гімназія Новоолекандрівської сільської ради Запорізького району Запорізької області
Посада: директор
Дата народження: 03.03.1977

Шляхова В.В. – дипломант обласної педагогічної виставки «Освіта Запорізького краю-2017». Учні є переможцями й призерами районних і обласних олімпіад з біології, беруть активну участь в Малій Академії Наук, в 2020 році її учениця стала переможцем II (обласного етапу) Всеукраїнської олімпіади з біології. Має власні друковані роботи. В 2017 році посіла перше місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року” в номінації «Біологія».