• Казаннікова Олена Володимирівна

Місце роботи: науковий ліцей комунального закладу вищої освіти “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради
Посада: директор
Дата народження: 20.11.1982

Казанніковою О.В. підготовлено статті до фахового збірника «Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова» на тему «Організація учнівського самоврядування як педагогічна технологія формування соціальних компетенцій учнів навчально-реабілітаційного центру», «Проєктивно-рефлексивна технологія навчання як засіб становлення особистості, здатної до життєтворчості» (м. Київ), тези до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Інноваційні наукові дослідження у сфері педагогіки та соціальної роботи» (м. Словадковічево, Словацька Республіка) за темою «Особливості практичної підготовки майбутніх соціальних педагогів до професійної діяльності» та статтю до фахового журналу «Соціальні технології» на тему «Специфіка виробничої практики майбутніх соціальних педагогів в умовах інклюзивного навчання (м. Запоріжжя).


  • Осипенко Сергій Миколайович

Місце роботи: Державний навчальний заклад “Дніпрорудненський професійний ліцей
Посада: директор
Дата народження: 19.05.1967

Є автором понад 25 публікацій, у т.ч. 2 колективних монографій та 2 методичних рекомендацій. Зробив значний внесок у розбудову матеріально-технічної бази ліцею.На базі Державного навчального закладу «Дніпрорудненський професійний ліцей» проводиться експеримент регіонального рівня за темою: «Проектування освітньо-виробничого середовища закладу професійної (професійно-технічної) освіти в умовах дуальної форми здобуття освіти».
Експеримент має на меті теоретично обґрунтувати та експериментально перевірити організаційно-педагогічні умови проектування освітньо-виробничого середовища у закладі в умовах дуальної форми здобуття освіти. Робота розрахована на 3 роки: з 2019 по 2022 рік


  • Губіна Оксана Олександрівна

Місце роботи: Комунальний заклад “Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Козацький ліцей” Запорізької обласної ради
Посада: директор
Дата народження: 15.07.1972

Губіною О.О. розроблена Концепція створення закладу освіти для обдарованих дітей Запорізької області з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного напрямку, використовуючи засоби «козацької педагогіки»; активно працює над проєктом «Козацька валеологія», Оксана Олександрівна Губіна – сучасний креативний менеджер. Окрім своєї педагогічної діяльності, багато часу приділяє громадській діяльності.


  • Туманян Тетяна Сергіївна

Місце роботи: науковий ліцей комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради
Посада: вчитель біології
Дата народження: 17.03.1973

Учні Тетяни Сергіївни неодноразово стають призерами обласного та всеукраїнського етапів конкурсу-захисту науко-дослідницьких робіт МАН, Всеукраїнської виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України-2020», переможцями всеукраїнських конкурсів «Дотик природи», «Intel Eko-Україна», фіналістами національного відбору Міжнародної молодіжної наукової олімпіади IJSO. Синергія професійної майстерності педагогів з розвитком обдарованих учнів», є неодноразовим лауреатом Всеукраїнського Інтернет-конкурсу «УЧИТЕЛЬ РОКУ» за версією науково-популярного природничого журналу «КОЛОСОК» в номінаціях «Вчитель – ерудит», «Вчитель – популяризатор», «Вчитель – науковий керівник», «Вчитель – STEM», і т.д.


  • Савінська Лариса Мойсіївна

Місце роботи: Державний навчальний заклад «Запорізьке вище професійне училище “Моторобудівник”
Посада: заступник директора з навчально-виховної роботи
Дата народження: 28.10.1969

Співавтор електронного підручнику за професією «Токар» (2015). Учасник міжнародних виставок «Сучасні заклади освіти», співавтор конкурсних розробок (2016,2019).
Автор методичних розробок та публікацій в електронному інформаційно-методичному віснику НМЦ ПТО у Запорізької області на тему «Квест-гра з профорієнтації для учнів 9-11 класів «Світ робітничих професій», «Методика проведення конкурсу професійної майстерності з професії «Верстатник широкого профілю». Брала участь у розробці державних стандартів професійної (професійно-технічної) освіти: СП(ПТ)О 7222.DG.28.60-2018 з професії “Слюсар-інструментальник”; СП(ПТ)О 8211.DJ.28.74-2018 з професії “Коонтролер верстатних та слюсарних робіт (верстатні роботи)”; з професії “Слюсар-складальник двигунів”.