Напередодні Міжнародного жіночого дня  в облдержадміністрації традиційно, вже 17-й рік поспіль, відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Господиня свого краю».

Цього року за звання кращих господинь змагалися 227 жінок у 16 номінаціях, з них конкурсна комісія на чолі із заступником голови облдержадміністрації Едуардом Гугніним обрала 51 господиню  кращу у своїй справі.

–  Цей конкурс єдиний, що не викликає певних суперечок у членів комісії, адже кожна жінка, що є лауреатом у номінації, заслуговує відзнаки та слова подяки. Берегиня свого краю – саме так я сприймаю кожну з вас, ви бережете себе і оточуючих, ви даєте життя суспільству, ви даєте нам відчувати себе потрібними. Вітаю кожну з вас з перемогою у конкурсі, а також  із прийдешнім жіночим святом, – привітав переможниць конкурсу Едуард Гугнін.

Номінації охоплюють практично всі сфери діяльності. Запорізькі жінки гідно себе показали і в ролі вчителя, лікаря, і у ролі спортсмена, і волонтера.

Переможцями у номінаціях від освіти стали:

«Жінка –  берегиня свого роду» – Галина Мечова;

«Жінка – працівник освіти і науки» – Оксана Георгінова, Таїсія Костиря, Олена Попкова, Валентина Зайцева, Юлія Галенко, Валентина Єршова;

Переможниць конкурсу «Господиня свого краю» нагороджено дипломами.

0002foto (27)foto (25)foto (28)foto (29)0001foto (3)foto (6)foto (41)foto (1)