У Запорізькій області триває другий етап загальнонаціональних змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», що реалізуються за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, до яких долучилася команда з футзалу Вільнянського ліцею «Світоч» Вільнянської міської ради Запорізької області під назвою «Леви».

Вихованці ліцею невпинно та з великим натхненням тренуються, готуються до змагань та вірять у свою перемогу. Серед хлопців вже є ті, хто вирішив присвятити своє життя футболу та мріє стати членом збірної України з футболу.

Метою проєкту є залучення молоді до спорту та активного способу життя, навчити дітей бути командою і ця надзвичайно важлива роль відведена вчителям – тренерам команд, які мотивують та надихають своїх учнів.

Попри воєнний стан, команди разом з тренерами продовжують удосконалювати свої навички, завдяки цьому у Запорізькій області зростає здорове та спортивне покоління.

picture (10)picture (7)picture (8)picture (1)picture (2)picture (3)picture (5)picture (6)picture (9)picture (11)picture (12)picture (13)picture