Слідом за ученицями закладів професійної освіти Запорізької області, кращих у змаганнях з баскетболу 3х3 визначили юнаки. Першість проходила у трьох групах – запорізькій, бердянській та мелітопольській. Загалом участь в ній взяли команди двох десятків  закладів освіти.

У Запоріжжі силами мірялися дев’ять команд. Змагання проходили на базі Запорізького професійного торгово-кулінарного ліцею. Спершу учасники змагалися між собою в двох групах. В результаті до фіналу вийшли чотири збірні:

  • «Запорізький професійний торгово-кулінарний ліцей»
  • «Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту»
  • «Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»»
  • «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти»

У півфіналі команда політехнічного центру професійно-технічної освіти мінімально здолала центр професійно-технічної освіти водного транспорту 3:2. В іншій парі господарі змагань, торгово-кулінарний ліцей, програли училищу «Моторобудівник» 3:7.

В поєдинку за третє місце команда центру професійно-технічної освіти водного транспорту перемогла професійний торгово-кулінарний ліцей 9:5.

У фіналі «Моторобудівник» впевнено домінував над збірною політехнічного центру професійно-технічної освіти, і в результаті виборов перше місце вигравши зустріч 10:3.

Наступним видом програми спартакіади серед закладів професійної освіти стане волейбол, першими зійдуться у поєдинках дівчата, слідом за ними лідерів з’ясують хлопці.

stritbol (6)stritbol (7)stritbol (8)stritbol (9)stritbol (10)stritbol (11)stritbol (12)stritbol (1)stritbol (2)stritbol (3)stritbol (4)stritbol (5)