Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Федерацією гирьового спорту України (ФГСУ) провели у Борисполі чемпіонат України серед студентів закладів вищої освіти з гирьового спорту. Участь у змаганнях, що проходили на базі Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи, взяли понад 50 найсильніших гирьовиків зі всіх куточків нашої країни.

Хлопці змагалися в підйомі гир за довгим циклом (вага гир – 24 кг), дівчата виявляли найсильнішу у ривку однієї гирі вагою 16 кг.

Запорізьку область представляли  на змаганнях студенти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з міста Мелітополя, під керівництвом одного з найтитулованіших представників гирьового спорту в регіоні – Заслуженого тренера України, старшого викладача кафедри фізичного виховання і спорту Кубрака Сергія Івановича.

Продемонструвавши майстерність, силу духу і волю до перемоги, мелітопольська команда виборола перше місце командного заліку, випередивши спортсменів з Івано-Франківського національного медичного університету (ІІ місце) та команду з Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (ІІІ місце).

В особистій першості всі студенти ТДАТУ здобули “срібні” нагороди:

Ольга Москаленко, студентка IV курсу факультету агротехнологій та екології (41 ХТ) – ІІ місце у ваговій категорії понад 70 кг (123 підйоми 16-кг гирі);

Олексій Сердюк, студент ІІ курсу механіко-технологічного факультету (21 АІ) – ІІ місце у ваговій категорії до 65 кг (31 підйом двох 24-кг гир за довгим циклом);

Богдан Данилевський, студент ІІІ курсу факультету енергетики та комп’ютерних технологій (11 СЕЕ) – ІІ місце у ваговій категорії до 75 кг (59 підйомів двох 24-кг гир за довгим циклом).

8-461-1944-119 (1)4-1196-73