У Запоріжжі завершилися  змагання XVI літньої Універсіади України з гандболу. Участь у змаганнях взяли команди  семи областей України – шість представляли  окремі заклади вищої освіти, а Одеську область представила збірна ВИШів:

 • Національний університет «Запорізька політехніка»
 • Національний університет Фізичного виховання і спорту України (місто Київ)
 • Луганський національний університет імені Тараса Шевченка
 • Збірна команда Одеської області
 • Сумський державний університет
 • Хмельницький національний університет
 • Ужгородський національний університет

У перші дні команди зіграли між собою по колу у двох групах, у підсумку з групи А вийшли збірна команда Одеської області та Хмельницький національний університет. Зазначимо, хмельничани набрали однакову кількість очок зі студентами Ужгорода та Києва, тож команду яка вийде у фінальний етап визначали за різницею м’ячів. З групи Б вийшли до фіналу  НУ «Запорізька політехніка» та Луганський національний університет імені Тараса Шевченка. За нагороди фіналісти зіграли між собою по колу.

Не зазнавши жодної поразки, протягом турніру, перемогу святкували господарі змагань – команда Національного університету «Запорізька політехніка», на другому місці – Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, третя – збірна Одеської області.

Нагороди переможцям та призерам змагань вручили Начальних Запорізького обласного відділення (філії) фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Юрій Олексійович Шепель, голова «Запорізького обласного осередку Спортивної студентської спілки України», почесний громадянин міста Запоріжжя, доктор технічних наук, професор Сергій Борисович Бєліков, Головний суддя змагань, суддя національної категорії Володимир Михайлович Дзиґа.

 

Розподіл місць XVI літньої Універсіади України з гандболу (чоловіки)

 1. Національний університет «Запорізька політехніка»
 2. Луганський національний університет імені Тараса Шевченка
 3. Збірна команда Одеської області
 4. Хмельницький національний університет
 5. Сумський державний університет
 6. Національний університет Фізичного виховання і спорту України (місто Київ)
 7. Ужгородський національний університет