Дитинство – це  найпрекрасніша мить нашого життя, пора мрій та сподівань. Немає більшого щастя у житті, аніж дзвінкий сміх та посмішка дитини. Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

Традиційно, 1 червня, педагоги дошкільних груп освітнього закладу «Джерело» готують для вихованців сюрпризи: розваги, квести, флешмоби, зустрічі з мультиплікаційними героями.

Цього року похмура погода не зіпсувала святковий настрій  дітлахам. Адже для вихованців закладу в кожній групі, актовій залі заграла яскравими барвами  справжня веселка. У кольоровий світ дитинства малюків запросила Фея-Веселиця.  Разом з Пензликами, Олівцями, жителями веселкової країни, дошкільнята грали в ігри, брали участь в естафетних змаганнях, декламували вірші, танцювали, проводили досліди з фарбою. Завзятість, щирість, талановитість, креативність маленьких «джерелят» так зачарували Фею-Веселицю, що вона запропонувала збудувати  дітям власні будиночки у своїй країні та розфарбувати їх. А подарунком для дітей від феї-чарівниці стали сертифікати почесних мешканців Веселкової країни.

Діти – це майбутнє нашої планети, дивовижні й неповторні краплини чистої, джерельної, живильної води, яку слід цінувати, берегти, любити, аби згодом вона перетворилася в дивовижну, повноводу річку, бездонне море, океан вражень, емоцій, почуттів.

Від щирого серця бажаємо всім діткам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства і сяючих посмішок!

ГоловнаIMG_0018IMG_0026IMG_0041IMG_0061IMG_0112IMG_0115IMG_0141