Учениці Запорізького Січового колегіуму перемогли у відборі та отримали унікальну можливість побувати на Всеукраїнському Форумі Медіа-Патріотів.

Протягом триденного інтенсиву від Міністерства молоді та спорту України, управління молодіжної політики, національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації та ГО «Школа Медіапатріотів» учениці Січового колегіуму Поліна Квас з 10-Б (журналістка та авторка програм радіо колегіуму “FlexFM”) та Валерія Гладун з 10-А (кореспондента дитячого телебачення нашого (закладу освіти) досліджували розвиток інформаційного простору нашої держави. Також дівчата разом з іншими учасниками форуму аналізували формування масової свідомості в українському суспільстві.

“Ці три дні були незабутніми, я дізналася дуже багато нової суперкорисної інформації про політику в журналістиці та кінематографі, про суспільну та військову кореспонденцію, про те, як виробити імунітет проти шкідливих сенсів. До речі, останню тему нам розкривав спікер з Естонії Дмитро Теперік. Топ-темою, яка мене полонила своєю цікавістю це – небезпека кіберпростору та інструменти захисту особистих даних від спікерки Ольги Круглової”, – поділилися своїми враженнями Поля Квас.