Напрочуд вдалим виявився останній тиждень листопада для викладачів і майстрів ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» в напрямку узагальнення та розповсюдження власного педагогічного досвіду.

26.11.2019 Шепеляковська Ірина Василівна провела відкритий урок з предмета “Охорона праці” зі здобувачами освіти групи № 18 “Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор”. Присутні колеги, представники адміністрації, методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Логінова А.С. високо оцінили досвід педагога, спроможність зацікавити, налаштувати на активну роботу учнів.

В цей же день майстри виробничого навчання училища Гудзь Аліна Юріївна та Кішко Ксенія Вікторівна представили свій досвід щодо застосування сучасних методів і прийомів організації виробничого навчання під час засідання обласної “Школи молодого майстра”, яке відбулося на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області. Виступи наших колег дійсно стали зразком кращих педагогічних практик системи професійної освіти Запорізької області.

27.11.2019 відбувся обласний вебінар НМЦ ПТО у Запорізькій області на тему «Розвиток творчих здібностей учнів під час занять та позаурочної діяльності», спікерами якого стали викладачі ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище» Прокоф’єв Євген Олександрович та Прокоф’єва Анжела Миколаївна. Багата палітра яскравого досвіду талановитих митців і педагогів була представлена як зразками і прикладами викладацької практики, так і різноманітною позаурочною, виставковою, просвітницькою діяльністю.

28.11.2019  відкритий урок виробничого навчання з професії Живописець показала майстер училища Шевчук Вікторія Юріївна. Під час вступного інструктажу зі здобувачами освіти групи 15 за професією «Живописець. Флорист», була продемонстрована техніка точкового розпису елементів декору за допомогою унікальних можливостей документ камери.

В цей же день, у Виставковій залі Запорізької організації Національної спілки художників України відкрилася виставка «Під знаком осені». На виставці були представлені роботи педагогів художнього напряму училища Іолопа Миколая Миколайовича, Маковецького Олександра Олександровича, Прокофьєвих Євгена Олександровича і Анжели Миколаївни, а також талановитих учнів: Кулагіна Мартина, Шкляр Феони, Кунак Валерії.

29.11.2019 в училищі було проведено урок виробничого навчання з професії штукатур. Майстер Москаленко Степан Петрович допоміг учням групи 04 за професією «Маляр. Штукатур. Лицювальник-плиточник» опанувати прийомами виконання ремонту стін, ніш з укосами та інших конструкцій.

А ще колектив учнів і педагогів училища відкриті для всього нового та корисного не лише в плані педагогічних знахідок. 28.11.2019 для учнів, майстрів, викладачів будівельного профілю представники ТОВ фірма «МВА» провели презентацію продукції ТМ «Ельф Декор». Сучасні матеріали для декоративних покриттів викликали жваву зацікавленість як у досвідчених майстрів, так і у майбутніх кваліфікованих робітників. Маємо надію на подальшу, більш тісну співпрацю вже у напрямку опанування технологією нанесення сучасних декоративних матеріалів.

 

4-25-26-27-28-29-210-21-22-23-2