9 січня на базі ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» № 6 відбулася зустріч вчителів закладів загальної середньої освіти міста та керівників міських методичних об’єднань початкової школи з педагогами пілотних класів НУШ Новокаховської ЗОШ № 3, вчителями  ЗОШ № 1 та ЗОШ № 7, які застосовують LEGO в освітньому просторі НУШ. Зустріч організовано  управлінням освіти Енергодарської міської ради в рамках обміну досвідом з реалізації Концепції «Нової української школи».

Гостей привітали заступник начальника управління освіти Ржевська О.О., директор Науково-методичного центру Цемко С.А., методист НМЦ Стьопіна І.А, Директор  ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» № 6 Марієва І.Г. провела  оглядову екскурсію по школі, презентувала гостям освітнє середовище у  класах НУШ, ресурсну кімнату,  медичний блок та медіатеку. Педагоги закладу представили досвід роботи з  використання LEGO на уроках математики із застосуванням програмового забезпечення «Розумники».

В практичній частині заходу гості  провели майстер-клас з використання методики  LEGO «Шість цеглинок 2.0». Під час майстер-класу педагоги Новокаховської ЗОШ № 3, ЗОШ № 1 та ЗОШ № 7 поділились досвідом використання LEGO в різних предметних галузях, запропонували присутнім практично ознайомитись з вправами методики «Шість цеглинок 2.0», килимком формату А-3 (площиною) та надали матеріали для подальшого її впровадження в освітній процес.

 Під час проведення майстер-класу педагоги перетворилися на маленьких учнів і фантазували, адже ЛЕГО – це завжди творчість без правил, політ фантазії та естетичне задоволення від роботи. Учителі обмінялись досвідом роботи та новими ідеями щодо впровадження методики «Шести цеглинок» в освітньому просторі школи.

Висловлюємо велику подяку педагогам з Нової Каховки: методисту ММК Оголюк Н.М.; вчителям ЗОШ № 3 – Турбабі Л.В., Турбабі О.В., Цуріковій І.В., Заваді Н.П.; вчителю  ЗОШ № 7 Брусенській О.В. та вчителю ЗОШ № 1 Куренковій О.М. за змістовний, насичений різноманітними вправами, цікавий майстер-клас.

Заняття пройшло в цікавій, творчій та доброзичливій атмосфері.  Досвід, який отримали педагоги міста під час заходу, буде впроваджуватись у практичній діяльності.

viber image221320200109_11475820200109_114813viber imageviber image1