У зв’язку зі зверненнями батьків учнів закладів загальної середньої освіти щодо отримання комп’ютерної техніки для здійснення освітнього процесу за дистанційною формою навчання Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації роз’яснює наступне.

Департаментом від органів управління освітою сільських, селищних, міських рад області зібрана і систематизована інформація про учнів, які першочергово потребують необхідних девайсів. Вказана інформація постійно оновлюється.

При отриманні благодійної або гуманітарної допомоги у вигляді комп’ютерної техніки вона відразу розподіляється на громади відповідно до потреб.

Звертаємо увагу батьківської громадськості на те, що, в першу чергу, необхідно із вказаного питання звертатися до керівника закладу освіти, у якому навчається ваша дитина і керівника органу управління освітою територіальної громади.

Забезпечення учасників освітнього процесу комп’ютерною технікою залишається на постійному контролі Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.