Студентки Запорізького національного університету Ангеліна Хміль/Тетяна Лазаренко з  (Факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму стали бронзовими призерками чемпіонату Європи з пляжного волейболу.

В австрійському місті Баден відбувся чемпіонат Європи з пляжного волейболу серед гравців до 22 років. Серед 64 команд-учасниць Україну представляли  Владислав Павлюк та Владислав Омельчук серед юнаків; та запоріжанки Ангеліна Хміль та Тетяна Лазаренко – серед дівчат.

Ангеліна та Тетяна стали наймолодшими учасниками чемпіонату: дівчатам по 17 років.

Старт турніру виявився для дівчат досить вдалим. Пара Хміль\Лазаренко перемогла росіянок, а потім пляжниць з Чехії. Наступного дня в матчі за перше місце у групі та пряме потрапляння до 1\8 фіналу, запоріжанки поступилися російському дуету Вороніна\Бочарова. Але дві попередні перемоги забезпечили дівчатами місце у раунді плей-офф. У півфіналі дівчата поступилися нідерландським волейболісткам. А ось у вирішальному матчі за не менш престижні бронзові нагороди, Тетяна та Ангеліна, хоч і віддали одну партію суперницям з Латвії, але медалі віддавати зовсім не збиралися. Запорізькі дівчата впевнено провели екстра-сет та здобули перемогу з рахунком 2-1, виборовши бронзові нагороди молодіжного чемпіонату Європи-2021.

Днями дівчат вітали з успішним виступом у Запорізькій облдержадміністрації. Волейболістки отримали грамоти облдержадміністрації та подарунки – ігрові м’ячі, а також побажання нових перемог.

201345_w_4_UKR_RUS_Singer003picture (1)picture (2)picture (3)picture (4)pictureю22222