Цьогоріч уже вп’яте  Січовий колегіум напередодні Дня Святого Миколая взяв участь в акції запорізьких волонтерів «Чарівники». Метою акції є підтримка, привітання перед Різдвяними святами дітей, чиї батьки загинули, захищаючи нашу державу з 2014 року й до сьогодні.

За останні 9 місяців число таких дітей значно зросло, тож участь колегіантів у цій благодійній передсвятковій акції особливо вагома і значуща. Класні колективи, попри відсутність учнів у самому колегіумі, за підтримки батьків, класних керівників, вихователів зібрали чимало коштів для придбання трьом дівчаткам подарунків, які були б для них і корисними, і приємними, і смачними. В кожен із подарунків колегіанти вклали привітання зі святами та побажання перемоги й миру. А ще додали до подарунків особливо цінне – тепло своїх душ, що сьогодні допомагає жити  всім і неодмінно допоможе дівчаткам.

Сьогодні акція «Чарівники» йде до дітей не лише на Запоріжжі. Волонтери-чарівники несуть святкову радість дітям, що так на неї чекають. Вони – справжні посланці Святого Миколая, який ось-ось завітає до українських дітей. Цього року найбільше прохання дітей до Святого Миколая  – подарувати нашій країні перемогу й мир. Хай буде так!