Фітбол – це один з видів фітнесу. Прийшов він до нас із Швейцарії досить давно. Але тільки зараз зайняв значне місце. За допомогою таких занять випрямляється постава, коригується фігура і головне піднімається настрій.

Лікарі приписують заняття фітболом дітям, у яких є проблеми з руховим апаратом. Чому ж заняття з м’ячем так допомагають? Даний вид фітнесу за своєю суттю схожий на вправи, які застосовуються при верховій їзді. При сидінні на м’ячі, людина напружує всі свої м’язи. Ще, коли на м’ячі підстрибувати стимулюється робота внутрішніх органів. Також заняття фітболом корисно для дітей, воно стимулює фізичну та психічну активність.

Педагогічний колектив у дошкільних групах школи-інтернату «Джерело» теж намагається застосовувати футбол-аеробіку  на заняттях з фізкультури з дітьми, які відвідують ортопедичні групи. Так у середній групі пройшло сюжетне заняття «Світ навколо нас»  (за методикою М.М.Єфименка з використанням елементів фітбол-аеробіки).

На цьому занятті діти розширювали знання про особливості моря та його мешканців, продовжували формувати правильну поставу, сприяти розвитку координації рухів, а найголовніше діти отримали позитивні емоції, розвивали творчу уяву, інтерес до занять фітбол-аеробікою.

Фітболом може зайнятися кожен бажаючий. Для цього необхідно вибрати м’яч, який підійде саме вам, колір м’яча теж впливає на те, як буде проходити ваше заняття. Якщо ви берете м’яч за станом здоров’я, то краще вибрати пісочні кольори. Якщо ж заняття ваша особиста ініціатива, вибирайте яскраві кольори – червоний, оранжевий.

Бажаємо вам міцного здоров’я.