Популяризація проектної діяльності в Запорізькому національному університеті – важливий крок реалізації міжнародних проектів «Європейська проектна культура», «Журналістська освіта задля демократії в Україні», «Європейські цінності у художніх текстах», які на сьогодні тривають у ЗНУ. Їх кульмінацією стало урочисте відкриття Зали європейських студій. Не залишилися осторонь від участі в події й почесні гості вишу – учасники обміну викладацьким досвідом між ЗНУ та Європейським університетом Віадріна (Франкфурт-на-Одері, Німеччина) у рамках міжнародної програми для України «U-LEAD з Європою» – Джіргенсон Катрін, керівник Центру з ключових компетенцій та науково-дослідницьких питань, академічний директор та засновник Центру письма, Гундула-Хіллер Гвенн, науковий координатор Центру з ключових компетентностей та науково-орієнтованого навчання, голова Центру міжкультурного навчання, Хенкель Верена, науковий співробітник Центру з ключових компетенцій та науково-орієнтованого навчання, Рабе Дороті, науковий співробітник Центру з ключових компетенцій та науково-орієнтованого навчання, співробітник Центру письма, Тетяна Медведєва, науковий співробітник Центру з ключових компетенцій та науково-орієнтованого навчання, координатор проекту, а також студенти-тьютори – Каспрік Ванесса, Фосс Ліза Петра і Вурдингер Йоханнес Карл. Вони взяли участь в урочистому відкритті медіааудиторії та в презентації грантових програм, які на сьогодні реалізуються в Запорізькому національному університеті.

Також у рамках презентації у ЗНУ започаткували загальноуніверситетський конкурс міні-проектів із удосконалення іміджевої політики факультетів.

Крім того, у рамках Дня європейських проектів провели низку майстер-класів для віх охочих: «Європейські програми академічної мобільності: можливості і умови участі», Erasmus+ Jean Monnet Module: секрети успішної заявки, «Capacity Building: із чого почати?».

 Для довідки

Відкриття аудиторії з мультимедійним обладнанням – результат співпраці вишу з Європейським Союзом, зокрема участі ЗНУ в напряму «Модуль Жана Моне» програми «Еразмус+». На сьогодні у виші успішно реалізується 4 грантових міжнародних програми, розвитку грантової діяльності приділяється особлива увага в університеті. Крім того, серед пріоритетів вишу – розвиток сучасної матеріально-технічної бази європейського зразка.