Як свідчить досвід, пропаганда здорового способу життя, залучення дітей і молоді до занять фізкультурою і спортом, змістовного дозвілля є надзвичайно корисною і необхідною справою. Це дієвий засіб відволікти підростаюче покоління від небажаного впливу вулиці, від надмірної залежності щодо комп’ютерів та задіяти його фізичну активність на користь суспільству. Спорт – це здоров’я нації і її майбутнє.

Тому У КЗ «Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» ЗОР педагогічний колектив спрямовує сили на фізичний розвиток дітей, зустрічі з учнями інших закладів освіти в іграх з настільного тенісу, міні-футболу та волейболу. Такі дружні зустрічі несуть в собі значний потенціал активізації навчально-пізнавальної діяльності, колективізму, взаємозв’язку один до одного.

Протягом лютого 2019 року, учні разом з вихователями брали участь у багатьох спортивних змаганнях. На початку місяця учні школи посіли призові місця у грі з настільного тенісу серед учнів Семенівської ЗНЗ та ДЮСШ м. Мелітополь. Під керівництвом вчителів фізичної культури Галуцького Юрія Миколайовича та Сібільова Олексія Валерійовича учні в  запеклій боротьбі вибороли III призове місце у грі з волейболу серед команд загальноосвітніх навчальних закладів Мелітопольського району.

123456