Прощальний випускний відбувся у Січовому колегіумі. Щоправда, у  онлайн режимі. Наповнили його теплі, щирі слова присутніх: від  рідного директора колегіуму Валентини Омелянівни Єршової, дорогих і надзвичайно цікавих гостей-науковців аж до сюрпризу-подарунку випускникам – співака Святослава Вакарчука.

Цьогоріч 7 випускників закінчили колегіум із золотими медалями: Карина Акопян, Олена Акчуріна, Ксенія Давиденко, Марія Денисенко, Єва Згоняйко, Вікторія Ковтун, Володимир Кулабухов.

15 липня в концертному залі імені Глінки присутніх у Запоріжжі випускників-медалістів урочисто вітали очільники влади області й міста – попри дух війни, попри тривожну сирену, що змусила всіх присутніх спуститися до сховища. Зі словами привітання й побажання добра до випускників звернулися голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух та голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

Приємно, що від імені присутніх випускників 2022 року на урочистому дійстві слово мала випускниця Січового колегіуму Вікторія Ковтун. Ось що сказала наша випускниця-медалістка: «Для України, для добра Ти, моя школо, світ відкрила…» – так починається Гімн мого рідного Січового колегіуму. Справді, колегіум відкрив мені і моїм товаришам цілий світ – світ України, світ Знань, світ Науки, світ Добра. У колегіумі я зростала, міцніла, усвідомила себе цілеспрямованим сучасним здобувачем освіти і водночас  –  громадянкою, українкою. Рідний колегіум вдихнув і в мене, і в моїх товаришів дух Свободи – у виборі шляху, мети, засобів досягнення її. Та чи не найголовніше – колегіум вдихнув у мене безмежну любов до рідної землі, до нашої матері-України.

Рік 2022-ий на все життя запам’ятається нам, випускникам, не лише як рік прощання з дитинством, із школою. Напевне, і дітям, і онукам своїм ми будемо розповідати, як героїчні українські воїни, весь український народ і увесь світ мужньо боронили Українську державу та її незалежність. Нам, сьогоднішнім випускникам, є, ким пишатися, є, чим пишатися. Нам є, що будувати, є, що захищати. Йдемо в життя утверджувати і себе, і свій рід, і нашу Україну – власною працею, непохитною вірою – і в себе, і в Україну. Вірою в майбутнє – і власне, і нашої рідної європейської Української держави. Слава Україні!»

photo_2022-07-15_15-28-45photo_2022-07-15_15-30-45photo_2022-07-15_15-27-53