Вітаю всіх із завершенням освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році!

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні школярів: адже взято ще одну сходинку на шляху пізнання. Сподіваюся, що літні канікули нададуть змогу відпочити, загартувати себе, набратися сил перед початком нової подорожі Країною Знань.

Дорогі випускники! Збігли і залишилися в минулому ваші шкільні дні і роки – щаслива, весела пора життя, сповнена мріями та сміливими планами. Заклад освіти залишиться для вас яскравим спогадом про щасливе дитинство, талановитих педагогів, а попереду буде доросле життя, повне добрих вчинків, відкриттів та радісних переживань.

Бажаю кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, бути справжніми патріотами, які творять нову історію, чисте і світле майбутнє рідного Запорізького краю.

Хочу висловити слова щирої вдячності усім працівникам освіти за самовіддану і натхненну працю, за любов до своїх вихованців, за успішні кроки у створенні нової дистанційної освіти. Ми пишаємося вами! Своєю невтомною працею, своїм серцем ви допомагаєте дітям пізнавати світ, прищеплюєте найвищі моральні та духовні цінності.

Дякуємо батькам, нашим найважливішим партнерам у організації навчання у школі, а особливо вдома, за підтримку, терпіння і розуміння. Адже це було і ваше нелегке навчання, глибинне випробування сучасними знаннями. Таке єдине та умотивоване спілкування було для всіх нас дуже дорогоцінним, плідним і має високий результат. Адже і для вас, і для нас – освіта і здоров`я дітей найважливіше!

Бажаю всім щастя, миру, злагоди, впевненості, сімейного добробуту, здійснення усіх мрій і нових перемог!