У цей святковий день висловлюємо слова щирої вдячності усім працівникам освіти за самовіддану і натхненну працю, за любов до України, своїх вихованців, за успішні кроки у реформуванні освіти.

Нам з вами випало жити, працювати, навчатись і брати участь у вирішенні долі України та Запорізького краю в дуже складний, історично відповідальний період. На жаль, в 2023 році це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Освіта за цей час стала дійсно нескореною!

Шановні вихователі, вчителі, позашкільники, майстри закладів професійної освіти, викладачі – кожен із вас невід’ємна частина яскравого полум’я, яке зігріває нашу країну – життєдайного вогню розвитку, знань та зростання. Все наше суспільство потребує вашої праці, вашого тепла, що ви даруєте учням, вашої мудрості. Від вашої старанності, жаги до знань, сумлінності залежить, без перебільшення, майбутнє нашої країни, незалежність, суверенітет, економічна міцність та інвестиційна привабливість. У своїх руках ви зосереджуєте неймовірну силу, якими тримаєте наш Освітній фронт!

З огляду саме на системну, планомірну та наполегливу роботу освітян Запорізької області можна з упевненістю констатувати, що всі плани відбудови та розвитку повоєнної освіти в України, амбітні перспективи перезавантаження всіх ланок освіти будуть якісно виконуватися й надалі.

Дякуємо Вам за працю, за неймовірний внесок, за все, що ви робите день за днем!

У цей день бажаємо всім вам Перемоги, мирного неба, натхнення, успіху й сил для нових звершень!

Будьмо сильними! Будьмо разом!

Успіхів вам! Зі Святом!