2 жовтня 2019 року учні та педагоги Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» долучилися до проведення «ІІ Всеукраїнського уроку доброти», присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин, що відзначається  4 жовтня.

Ініціатор заходу – благодійний фонд «Щаслива лапа» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Учителі та вихователі підготували для здобувачів освіти багато цікавинок, використовуючи під час занять інтерактивні форми і методи роботи: дискусію, роботу в групах, «Мозковий штурм», «Мікрофон», обговорення, «Коло ідей», диспут та інші.

Уроки доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин є нагадуванням про те, що це наші друзі, сусіди по планеті.

Поговорили про ставлення до тварин, вегетаріанство, про проблему безпритульних котів і собак. Познайомилися із чинними правовими нормами, що стосуються захисту тварин від жорстокого поводження з ними.

Отож у ліцеї за один день було проведено 14 уроків доброти у 5-11-х класах. Долучилися до встановлення нового рекорду України «Наймасовіший урок добра в закладах освіти, проведений впродовж одного дня».

Доброта – одна з найголовніших людських чеснот. Добрі вчинки приносять щастя, покращують фізичний стан і лікують душу, а також допомагають зберегти в собі кращі якості характеру.