3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день – не свято, а можливість нагадати світу про те, що усі люди – рівні, це справедлива шана суспільства перед людьми з особливими потребами.

У цей день  у нашому закладі відбувся урочистий захід «Добродії творять добро», на який завітали шановні гості: голова Запорізького обласного УТОГу Дюжев Віктор Юрійович, призери Міжнародного конкурсу ілюзіоністів Олена Кім та Анатолій Немировченко – артисти народного цирку «Калейдоскоп» та студенти першого курсу ЗНУ кафедри СПП відділення сценічного майстерства, які завітали з творчими подарунками для учнів закладу.

Захід розпочався з виконання  гімну Українського товариства глухих, який виконали педагоги та учні школи. Гарний настрій та щирі емоції подарували глядачам вихованці закладу – учні початкової ланки – яскраві талановиті маленькі актори, які вміло танцювали, співали й розважали усіх, хто завітав на гостини, та педагоги школи-інтернату. Дякуємо усім, хто був поруч у радісні хвилини. Ви подарували тепло своїх сердець й творили добро, як і належить добродіям.

KOL_4427 (1)KOL_4467 (1)Screenshot_1 (1)Screenshot_2 (1)ГоловнаKOL_4290KOL_4338 (1)KOL_4341 (1)KOL_4357KOL_4421 (1)