Здоров’я нації – один з пріоритетів розвитку держави. Про це чудово знають учні Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Джерело». Саме тому вже другий рік поспіль наш заклад бере активну участь у Програмі «Healthy Schools: заради здорових та радісних школярів». Метою Програми є популяризація здорового способу життя, раціонального харчування серед учнів та концепції «Здорового дизайну».

2020 рік представив Проєкт в оновленому форматі. Перший місяць присвячений Спорт челенджу пролетів у вигляді «марафонського забігу». Щотижня учні, батьки, педагоги виконували цікаві завдання з фізичних активностей та впевнено крокували до фіналу. Фанові руханки, спорт родиною, шкільна олімпіада та натхнення спортом мотивували вихованців до здорових активностей знову і знову. А креативні ідеї від педагогів у рамках челенджу вражали своєю оригінальністю та актуальністю: адвент-календар «Пальчикова гімнастика», щотижневий випуск новин «Dzherelo Sport News», фітнес-програма «Zumba Kids», нейроігри «Brain Games», – і це ще не весь перелік активностей, які стали нашою родзинкою.

За результатами першого челенджу «Фізична культура» наш заклад отримав 196 балів та в рейтингу місць (а їх було аж 278 з 446 поданих заявок) посів 45 позицію, хоча ми й не потрапили до Топ-30 фіналістів, однак здобули для себе набагато більше: неймовірний досвід самовдосконалення та можливість креативно популяризувати здоровий спосіб життя.

изображение_viber_2020-12-24_09-58-046г86Головнаизображение_viber_2020-12-24_09-58-03