Ви увесь рік були чемними та працьовитими? Тоді до вас обов’язково  з солодкими подарунками та іграшками  завітає  Святий Миколай!

Зимовим ранком 19 грудня до вихованців «Джерела» також завітав Святий Миколай. Але прийшов він не один, а з добрими чарівниками, які несуть дітям радість, шквал позитивних емоцій та здійснюють маленькі мрії дітлахів. Такими щирими на добрі справи чарівниками для джерелят стали  заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко та гандбольна команда «Мотор» (начальник команди Дмитро Карпущенко).

Приємно та радісно отримувати подарунки! Та  цьогоріч  вихованці початкової ланки закладу самі вирішили  подарувати казкове диво Святому Миколаю – театралізовану виставу «Ми вітаємо Святого Миколая».

І чудасії розпочалися! Крижані метелики, гомінка сорока, медуниці-бджілки, яскраві невгамовні жучки та павучки,  сміливі комарики разом з  гостинною Мухою-Цокотухою  допомогли    всім присутнім зануритися в атмосферу дива, радості та веселощів. А на справжньому гомінкому українському ярмарку всі присутні мали змогу поласувати  смачнющими смаколиками та покататися на веселій каруселі.

День Святого Миколая нікого і ніколи не залишає байдужим. Дитячі усмішки, палаючі радістю очі, бажання дарувати людям гарний настрій – ось справжнє диво, яке є у кожній дитині «Джерела».

Вихованці школи бажають всім справжнього казкового дива, злагоди в душі, миру в Україні. Вірте в чудеса і вони неодмінно здійсняться!

 

IMG_2750IMG_2779IMG_2726IMG_27928141513