21 листопада 2023 року до Дня Гідності та Свободи, з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, вихованці комунального закладу «Запорізький обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради урочисто підняли Державний Прапор України.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять випускників ліцею, які віддали життя, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та недоторканість України. Віддали шану та безмежну вдячність загиблим Героям покладанням квітів на меморіальні дошки.

Також до Дня Гідності та Свободи проведена виховна година «Країна нескорених». Заходи були завершені практичним заняттям з чистки зброї.

Розміщено тематичний контент на офіційному сайті та сторінках соціальних мереж ліцею:

http://www.zahisnik.zp.ua/;

https://www.facebook.com/zahisnik.zp/

https://www.instagram.com/zahisnik_zp/

612345