Малобілозерська школа-інтернат «Дивосвіт» традиційно стала учасником Дванадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» й виставки освіти за кордоном «World Edu», організатор якої – Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Серед 583 учасників форуму – заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи; закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти; органи управління освітою; заклади  професійно-технічної освіти, навчально-методичні центри; виробники й постачальники засобів навчання, проєктів, програм і рішень для галузі освіти, асоціації, видавництва, освітні портали, які зацікавлені у модернізації національної системи освіти і науки.

Цьогоріч заклад освіти представляла делегація, очолювана директором, кандидатом педагогічних наук Яніною Овсієнко та педагогічними працівниками Вікторією Карнаух та Лесею Матяж.

26 травня у Київському Палаці Спорту відбулося урочисте відкриття головної події освітньої галузі України і  нагородження переможців конкурсу. Комунальний заклад «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради нагороджено  найвищою відзнакою Виставки – Золотою медаллю  – за подані науково-методичні матеріали з досвіду роботи, представлені  у тематичній номінації «Інновації в розвитку міжнародної співпраці в закладі освіти». Це дев’ята перемога  освітньої установи на міжнародному форумі.

Віримо, що «Дивосвіт» і надалі підкорятиме вершини професійної майстерності,  що сприятиме підвищенню якості освіти,  зміцненню міжнародної співпраці!