З першими теплими весняними днями розпочались туристські спортивні походи вихованців КЗ «Центр туризму» ЗОР, які будуть тривати до листопада 2021 року. А результати спортивного сезону традиційно підводяться перед початком нового.

Так наприкінці березня 2021 року Міжнародною федерацією спортивного туризму були підведені підсумки Першості світу зі спортивного туризму у групі спортивних дисциплін «Маршрут». Першість спрямована саме на учнівську та студентську молодь і є ефективним засобом залучення підростаючого покоління до занять спортом та здорового способу життя.

Педагоги та гуртківці КЗ «Центр туризму» ЗОР вже мають позитивний досвід участі у даних змаганнях. Тому кращі команди 2020 року підготували свої звіти про здійснені туристські спортивні маршрути І-ІІІ категорії складності з водного, велосипедного та пішохідного видів туризму.

Участь у змаганнях спортивних туристських походів дає можливість побачити кращий досвід організації і проведення туристських спортивних походів з різних країн, об’єктивно оцінити свої переваги і слабкі сторони, отримати професійну оцінку та рекомендації досвідчених суддів-туристів, керівників походів найвищих категорій складності.

Безперечно для нас всі наші вихованці, які сумлінно тренуються і планомірно долають кожен свій маршрут – вже переможці! Для когось з гуртківців – це перший похід рідним краєм, а інші крок за кроком просуваються до вершин спортивної майстерності, і можливо в майбутньому самі стануть інструкторами і керівниками туристських спортивних походів.

Тож хочемо привітати з перемогою найнаполегливіших наших вихованців – переможців і призерів Першості світу зі спортивного туризму у групі спортивних дисциплін «Маршрут»:

у групі водних походів ІІ категорії  складності:

І місце – гурток водного туризму КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівник Стельмах О.В.) за похід річками Чорний Черемош – Черемош – Прут;

у групі велосипедних походів І категорії  складності:

ІІІ місце – гурток велотуризму КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівник Стельмах О.В.) за похід Запорізькою областю;

у групі велосипедних походів ІІІ категорії  складності:

ІІІ місце – гурток велотуризму КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівник Пиптюк П.Ф.) за похід Херсонською, Миколаївською та Одеською областями;

у групі пішохідних походів ІІІ категорії  складності:

ІІІ місце – гурток пішохідного туризму КЗ «Центр туризму» ЗОР (керівник Янущенко Д.В.) за похід Українськими Карпатами.

Бажаємо нашим вихованцям не зупинятися на досягнутому і прямувати до подальшого зростання та самовдосконалення!

ІІІ І кат вело 1ІІІ ІІІ кат вело 2_!ІІІ ІІІ кат вело 3_1ІІІ ІІІ кат пеш 1І ІІ кат вода 3