10 березня 2021 року о 10.00 на базі КЗ «Центр туризму» ЗОР в онлайн форматі на платформі «Google Meеt» відбувся Обласний семінар-нарада відповідальних за організацію і проведення І (міського/селищного/сільського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

У заході взяли участь 78 представників органів управління освітою Запорізької області, які відповідають за організацію і проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), а також, підготовку до ІІ обласного етапу Гри.

Програма семінару-наради передбачала обговорення проблемних питань, які виникають у процесі організації І етапу Гри в умовах карантинних обмежень, нових положень та нормативну базу щодо проведення Гри, а також, порядок підготовки до участі у ІІ та ІІІ етапах Гри «Сокіл» («Джура»).

З привітальними словами виступили тимчасово виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Віктор Захарчук та методистка відділу позашкільної, спеціальної та вищої освіти, координатор Гри в Запорізькій області від Департаменту освіти і науки Лариса Чурикова. Вони наголосили на вагомості гри «Сокіл» («Джура») для національно-патріотичного виховання в області, особливо, в умовах сьогодення.

Цінним став досвід Олени Петрук, тренера школи виховників Всеукраїнської дитячо-юнацької військо-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») з Тараканівської сільської ради Рівненської області, яка поділилася успіхом у створенні та керуванні роботою куреня «Імені Миколи Гуменюка». А також, Ірини Хвалько, консультанта з національно-патріотичного виховання КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Нікопольської міської ради», що розповіла про досвід організації та проведення І етапу Гри у Нікопольському районі Дніпропетровської області.

Методист відділу краєзнавства та патріотичного виховання КЗ «Центр туризму» ЗОР Олексій Ніколаєв розповів про особливості проведення І та ІІ етапів Гри «Сокіл» («Джура») у 2021 році, про всеукраїнські заочні заходи в рамках Гри, які будуть проводитись цього року та відповів на запитання слухачів.

По закінченню учасники долучилися до обговорення важливих питань пов’язаних з проведенням І (міського/селищного/сільського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в умовах карантину, а також підготовки до обласного етапу.