Масниця або Масляна – це одне з найулюбленіших українських свят. Припадає воно на останній тиждень перед початком Великого посту, наприкінці лютого, коли «весна з зимою зустрічається». Традиційно люди у ці дні пригощають один одного смачними млинцями, варениками, грають у веселі ігри, співають, жартують.

Так, з веселощами, танцями, співом і смачними млинцями проводжали зиму та зустрічали весну студенти другого курсу спеціальності «туризм» ТДАТУ разом з Інтеркультурними спільнотами м. Мелітополя, дітками недільних шкіл та гостями зеленої садиби «Гостини у Валентини».

Свято організувала власниця садиби Валентина Єрмак, а кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму разом зі студентами спеціальності «туризм» допомогла їй в цьому. Свято пройшло весело та гучно, з цікавими іграми, які проводили студенти та зі смаколиками, якими пригощала кожна інтеркультурна спільнота. Представники громадських організацій презентували свої традиційні національні страви, які готуються на Масницю.

Учасники заходу дізналися чим частують чехи, німці, болгари, караїми, росіяни, білоруси і звичайно українці на це свято, а кожен гість мав можливість посмакувати гастрономічні особливості різних національностей та дізнатися багато цікавої інформації.

Для діток та гостей садиби проводились інтерактивні локації, з піснями, танцями, загадками та майстер-класом з приготування вареників та млинців. Діти мали можливість своїми маленькими ручками зліпити вареника, потім зварити його та посмакувати.

Кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму висловлює щиру вдячність за співробітництво з садибою «Гостини у Валентини», за надану можливість долучити студентів до організації та проведення народного свята, відчути реальний процес роботи з гостями, туристами, продемонструвати набуті знання та навики на практиці, відчути себе гідними господарями.

Висловлюємо подяку господині садиби Валентині Єрмак і сподіваємось на подальшу дружбу та співпрацю!