З метою залучення підростаючого покоління до європейських інтеграційних процесів в Україні, висловлювання своєї думки про бачення європейського майбутнього держави через образотворче мистецтво та фотомистецтво; підтримки талановитих, обдарованих дітей та молоді, виховання у них високих моральних якостей, комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради у термін з 01 лютого до 18 квітня 2021 року проведено обласний етап конкурсу образотворчого та фотомистецтва «Україна – європейська країна» в рамках Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки».

Конкурс відбувся за номінаціями: «образотворче мистецтво» та «фотомистецтво». У заході брали участь учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, вихованці закладів освіти обласного підпорядкування віком від 6 до 21 років. На розгляд журі було представлено понад 200 робіт з фотомистецтва та близько 700 робіт з образотворчого мистецтва.

Обласним журі відзначені позитивні тенденції формування у дітей і молоді активної громадянської позиції, а саме: привернення уваги до розвитку українсько-європейських відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганди європейських цінностей засобами фото та образотворчого мистецтва, готовність брати участь у суспільному і культурному житті нашої країни та Запорізької області; простежується високий художній рівень виконавської майстерності, наявність творчої індивідуальності та оригінальність представлених авторами робіт.

У номінації образотворче мистецтво журі оцінило оригінальність ідеї, композиційну досконалість, яскравість, виразність, художнє виконання малюнку. У номінації фотомистецтва журі відзначило правильність заповнення кадру і експозиції, різкість зображення, роботу зі світлом, колірний баланс та використання технічних прийомів.

Авторів, роботи яких посіли І, ІІ, ІІІ місця, було нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Всім, всім, всім! Бажаємо творчого успіху та натхнення!

DSC_0073DSC_0075DSC_0002DSC_0004DSC_0005DSC_0009DSC_0011DSC_0012DSC_0015DSC_0040DSC_0057DSC_0071