Тема захисту навколишнього середовища з року в рік стає все більш актуальною не тільки серед дорослих. Про це свідчить й активна участь дітей та молоді у Обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-виставки дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі», що проводився цієї осені комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

Конкурс має за мету формування у свідомості дітей асоціативного уявлення про якісну, безпечну продукцію через образотворче мистецтво та популяризацію загальнодержавного руху за підвищення якості життя з питань технічного регулювання та споживчої політики.

На виставку-конкурс було представлено понад 600 робіт від закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та закладів освіти обласного підпорядкування. Роботи були представлені у різних техніках: акварель, гуаш, кольорові олівці, фломастери тощо. Проведення конкурсу дозволило оцінити оригінальність ідей, відповідність малюнків тематиці конкурсу, виразність роботи, рівень художньої майстерності. Обласне журі відзначило позитивні тенденції формування у дітей та молоді креативності та оригінальності.

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Бажаємо всім натхнення та творчого успіху! Бережімо природу разом!

DSC_0013DSC_0027DSC_0032DSC_0036DSC_0045DSC_0072DSC_0074DSC_0075DSC_0081DSC_0009