«Ви у нас – найкращі!» – щиро й переконливо на великому Козацькому колі звертається учнів Запорізького Січового колегіуму його очільниця, його Берегиня Валентина Омелянівна Єршова. Слова директора є для учнів істиною, підкріпленою випускниками колегіуму. А їх за 30 років життєдіяльності закладу пішло з рідних стін чимало. Тут, у колегіумі, все найкраще: учні і викладачі, навчальні кабінети й Світлиця, напружена тиша під час уроків і сміх та гамір після них, домашній запах їдальні й нестримне «Го-о-о-л!» з футбольного поля, гран-прі переможців конкурсів і мудрість «манівців», червоні грона калини й жоржини серед паркової прохолоди. Тут живе високий дух народу, нації, України. Навчатися, працювати в Січовому відповідально, нелегко, почесно.

Валентина Омелянівна Єршова упродовж трьох десятків років живе колегіумом. Очолювати такий заклад непросто. Мусиш бути попереду, бо ти ж колегіум – народжений Незалежністю незвичайний освітній заклад.

Сьогодні теперішні й колишні вихованці,  педагоги, працівники Січового по-родинному радіють: в особливий день – у День Конституції України директор Запорізького Січового колегіуму Валентина Омелянівна Єршова з рук голови Запорізької ОВА Олександра Старуха одержала нагрудний знак та посвідчення про присвоєння їй почесного звання «Заслужений працівник освіти України». Сьогодні маємо змогу сказати Валентині Омелянівні: «Радіємо відзнаці! Сердечно вітаємо! Пишаємося Вами! Бо Ви ж у нас  –  найкраща!»

Сил Вам, мужності Вам, Берегине! Усім нам – перемоги! І нехай до Січового колегіуму приходять і приходять ті, про кого Валентина Омелянівна гордо скаже: «Ви у нас – найкращі!»