27 березня 2019 року о 10.00 відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

Переконливо можна стверджувати, що кожен з учасників уже здобув власну перемогу. Творчі, енергійні, здатні продукувати власні ідеї, аналізувати та оцінювати ефективність обраних шляхів, мотивувати учнів на освітню діяльність та самостійну роботу — все це риси конкурсантів ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

Зі словами привітання до учасників конкурсу та присутніх звернувся голова Запорізької обласної державної адміністрації  Бриль Костянтин Іванович. Він також вручив  переможцям та лауреатам номінацій «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Захист Вітчизни» дипломи  та грошові премії.

Голова Запорізької обласної ради Самардак Григорій Вікторович  привітав переможців та лауреатів номінацій «Основи здоров’я», «Французька мова» та також вручив їм дипломи  і грошові премії.

Заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Гугнін Едуард Анатолійович привітав всіх присутніх та наголосив на активній участі педагогів у реформуванні національної системи освіти, бажанні до саморозвитку, популяризації власних досягнень, перспективного  досвіду закладів освіти.

Директор Департаменту освіти та науки Запорізької облдержадміністрації Озерова Тетяна Ярославівна відзначила, що,  взявши участь у конкурсі, педагоги заявили про себе як про фахову, компетентну, творчу особистість, продемонстрували ґрунтовні знання з предмета й методики викладання, виявили психологічні особливості, оригінальні педагогічні ідеї.

Голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Гринь Надія Іванівна привітала конкурсантів, побажала подальших творчих успіхів і злетів та всім учасникам фінального етапу другого (обласного) туру конкурсу вручила грошову винагороду від обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Позитивні емоції усі присутні отримали від виступів вихованців комунального закладу  «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради та комунального закладу «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

До книги професіоналів-освітян високого ґатунку вписані нові імена. За ними – майбутнє Нової української школи.

Побажаємо педагогам нових творчих досягнень, упевненості у своїх силах, здоров’я та благополуччя!

Нехай у їхній нелегкій, але такій потрібній роботі завжди буде місце творчості, натхненню, енергійності й запалу, а теплі слова і добрі почуття учнів зігрівають серця.

Очікуємо гідного представлення освіти Запорізької області на Всеукраїнському етапі конкурсу «Учитель року – 2019»!

 

IMG_8002IMG_8049IMG_8050ГОЛОВНАIMG_7863IMG_7883IMG_7887IMG_7891IMG_7892IMG_7913IMG_7915IMG_7917IMG_7919IMG_7920IMG_7929IMG_7930IMG_7940IMG_7943IMG_7947IMG_7962IMG_7966IMG_7979IMG_7983