Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15.12.2021 № 1379 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2022 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2022 рік», плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на 2022 рік, з метою формування громадянської свідомості у дітей – наймолодших споживачів суспільства асоціативного уявлення про якісну, безпечну продукцію та популяризації руху за підвищення якості життя, висловлювання своєї думки про бачення майбутнього України через образотворче мистецтво, комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради у термін з 08 вересня до 01 листопада 2022 року проведено обласний етап Всеукраїнської конкурсу-виставки дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі» (далі – Конкурс).

У Конкурсі брали участь учні, студенти та вихованці закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, вихованці загальної середньої освіти з інтернатами (пансіонами) віком від 6 до 21 років.

На Конкурс були представлені творчі роботи за такими номінаціями: «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми – архітектори якісного світу», «Кращий плакат на споживчу тематику».

Проведення конкурсу дозволило оцінити оригінальність ідей, відповідність малюнків тематиці, яскравість, виразність роботи, індивідуальність і креативність творчого почерку. журі відзначило позитивні тенденції формування у дітей і молоді творчості, креативності, оригінальності.

Відповідно до рішення журі Конкурсу авторів, роботи яких посіли І, ІІ, ІІІ місця, буде нагороджено дипломами комунального закладу «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради

Бажаємо творчого успіху, натхнення і нових перемог!

DSC_0011DSC_0014DSC_0015DSC_0001DSC_0002DSC_0003DSC_0007DSC_0008DSC_0009