З метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей і молоді; патріотичного і громадянського виховання дітей; збереження культурної спадщини в Україні; залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку і підтримки талановитих творчих колективів та окремих авторів, комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради з 22 березня по 01 травня 2022 року було проведено обласний заочний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» серед учнів, студентів та вихованців закладів фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, позашкільної освіти, загальної середньої освіти з інтернатами (пансіонами) віком від 6 до 21 років включно з районів Запорізької області та м. Запоріжжя.

На виставці було представлено понад 650 експонатів з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва: народні іграшки, петриківський розпис, різьблення по дереву, соломка, батик, валяння шерсті, писанки, вишивані роботи, вироби з бісеру, полімерної глини, холодного фарфору, макраме, оригамі, ковані та гончарні вироби тощо. Представлені роботи оцінювались за такими критеріями: композиційне рішення, назва роботи; технічна майстерність; оригінальність ідеї, стилю, манери, творче рішення; втілення авторського задуму (емоційне та естетичне враження від роботи); дизайнерське оформлення, трудомісткість та її доцільність при виконанні роботи.

Авторів, роботи яких посіли І, ІІ, ІІІ місця, було нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.

Великий син великого народуГостинна родинаЗапорізька СічКвітка подушкаКвітковий капелюхЛюбіть Україну!Мила серцю рідна країнаМоє містоПодвір_яРомашкове дивоСієста на галявиніЧарівні квіти України