Упродовж червня-серпня 2022 року з метою інформування широкої педагогічної громадськості про досягнення освіти Запорізької області, поширення інноваційного педагогічного досвіду, виявлення творчих вчителів та педагогічних колективів, підвищення престижу педагогічної праці у суспільстві Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за сприяння та підтримки Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації було проведено обласну виставку «Освіта Запорізького краю – 2022» у дистанційному форматі.

На виставці було представлено 86 конкурсних робіт, з-поміж яких і робота вчителя математики Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей» Зубаревої Юлії Сергіївни на тему «Практичне значення STEM-проєктів для розбудови соціокультурного простору закладу освіти».

За результатами проведення Виставки журі визначило переможців та призерів за відповідними номінаціями.

Вітаємо Юлію Сергіївну з почесним І місцем у номінації «STEM-проєкт: від ідеї до втілення».

Педагог бездоганно продемонструвала свою професійну компетентність, методичну майстерність, мобільність мислення, творчість і новаторство.

Пишаємося і захоплюємося однією з кращих реформаторок системи освіти НУШ у Запорізькій області! З такими освітянами у нашої молоді дійсно світле майбутнє!

Бажаємо Вам, Юліє, натхнення, енергії, добробуту, нових здобутків і перемог!

Все буде Україна!