14 червня 2021 року 12 команд юних патріотів Запорізької області облаштували наметове містечко на базі комунального закладу «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради, де стартував ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), присвячений 30-річчю незалежності України.

Взяв участь у таборуванні джур і молодих козаків також оновлений рій «Яструби» Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей».

Під час урочистого відкриття гри саме «Яструбам» випала честь піднімати прапор України під державний гімн.

На захід завітали почесні гості, які привітали учасників та побажали успіхів і перемог.

Після обіду стартували конкурсні випробування Гри. У інтелектуальних змаганнях «Відун» рій «Козацького ліцею» посів ІІІ місце.

Увечері джури та молоді козаки й берегині зібралися у дружному колі для знайомства. Співали пісні.

15 червня «Яструби» взяли участь у 4-х конкурсах, де показали чудові результати:

ІІ місце – «Впоряд». Журі гідно оцінили стройову підготовку, зовнішній вигляд, зорганізованість і виконання впорядових наказів та маршової патріотичної пісні командою ліцеїстів;

ІІІ місце – «Метання гранат», «Смуга перешкод» (військова й туристична); представлення творчо-мистецького звіту рою – «Ватра» («Слава героям»).

Під час відпочинку після змагань насолоджувалися концертною програмою музикантів із військової частини.

Ранок 16 червня розпочався з активностей. Змагання продовжувалися.

Молоді козаки й берегині ліцею здобули чергові перемоги:

ІІ місце – «Саперна підготовка»;

ІІІ місце  посіли у змаганні з надання першої долікарської допомоги з елементами рятувальних робіт «Рятівник» та у змаганні «Стрільба».

18 червня 2021 року відбулося урочисте закриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та нагородження переможців.

Молодий рій «Яструби» «Козацького ліцею» у загальному заліку посів почесне ІІІ місце у Грі.

«Хоч ці 5 днів були для нас нелегкими, але ми витримали. Це був перший досвід у змаганнях такого типу. Сподобалося усе: цікаві конкурси, сама атмосфера, життя в наметах, ранкові руханки, щоденне марширування. Хоч дощ та сонце додавало своїх перешкод… Вечірні ігри у волейбол та футбол, дискотека сприяли знайомству з іншими джурами. З’явилися нові друзі,  – поділилися враженнями від Гри «Яструби» й додали: У цьому році маємо ІІІ місце, але тепер, отримавши досвід, у наступному році обіцяємо стати переможцями обласного етапу, щоб представляти Запорізьку область на Всеукраїнському етапі цієї Гри».

Вітаємо наших сміливих, сильних, розумних, винахідливих і вправних патріотів – «Яструбів» – призерів змагань та їхніх завзятих керівників Ситника Олега Володимировича й Маляренка Івана Олександровича!

 Пишаємося Вами, найкращими!

DSC_0954DSC_0003DSC_0050DSC_0069DSC_0704DSC_0845DSC_0865