Протягом вересня-жовтня 2023 року Запорізьким обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді було проведено обласний етап Всеукраїнського проєкту «Казкові ліси України».

Мета проєкту – розширити уявлення учнівської молоді про роль лісу в житті людини.

Завдання – привернути увагу дітей засобами художнього слова до проблем збереження лісу.

Учасники (від 37 закладів освіти Запоріжжя та області) представили на розгляд журі 89 проєктів: матеріали усної народної творчості про ліси та авторські доробки – українські міфи, легенди, перекази, з яких читачі можуть почерпнути цікаву інформацію про рослинний і тваринний світ лісу, походження назв квітів, дерев, гір, урочищ, що ростуть та розташовані на території природно-заповідних територій, дендропарків, лісів.

Учениця 9-Б класу Запорізького Козацького ліцею Голуб Віталіна презентувала свій матеріал на прикладі українського мультфільму «Мавка».

За допомогою казкових героїв, пісні з відомого твору ліцеїстка звернулася до сучасної молоді з проханням зберігати ліси, примножувати їхню кількість, виховувати дбайливе ставлення до довкілля, любов до рідного краю, бажання захищати і примножувати багатство природи.

Щиро вітаємо Віталіну з почесним І місцем в обласному етапі Всеукраїнського проєкту «Казкові ліси України». Дякуємо за допомогу та підтримку керівниці – вчителю біології Андрушко Асі Леонідівні.

Бажаємо нових успіхів!